Gizlilik Politikası - Homeopat Rita Berta KAYA

    Şu Anda Buradasınız!
  • Anasayfa
  • Gizlilik Politikası

Homeopat Rita Kaya (www.homeopatritakaya.com.tr) web sitesi bir Yağmur Ajans (İsmail Esencan) iştirakı olup, müşterilerinin kişisel bilgilerini asla üçüncü şahıslara satmaz, kiralamaz ve hiçbir şekilde farklı amaçlar için kullanmaz.

Web sitesinde kaydedilen veriler www.homeopatritakaya.com.tr kayıt sisteminde saklı tutularak sadece, iletişim, güvenlik ve duyuru çalışmalarında kullanılabilir.

Bu İşlemler;

  • Sipariş teslimatı için iletişim bilgilerini kullanmak,
  • Herhangi bir dolandırıcılık ve kötü niyetli faaliyetlere karşı ilgili mercilere bilgi akışının sağlanması,
  • Ürünlerimiz hakkında tanıtım ve bilgilendirme içerikli yazışmalar, basılı ve dijital yayınlar, basın bültenleri, bildirimler göndermek,
  • Sizinle ilgili olabilecek ürün ve servislerle alakalı bilgi sağlamak,
  • Arz ve Talep analizi ve Pazar araştırması yapmak,

Kişi kimliklerini açıklamadan, istatiksel bilgiler ile web sitesi analizi, genel tüketici talebi ve istekleri hakkında daha çok bilgiye sahip olmak için;

Sitemize üye olduğunuzda kişisel bilgilerinizin bu amaçlar doğrultusunda kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. Kişisel bilgilerinizi (Şifreniz-Banka Bilgileriniz Dışında) sadece homeopatritakaya.com.tr bünyesindeki personel görmektedir.

www.homeopatritakaya.com.tr gizlilik ilkelerine son derece duyarlı çalışmaktadır, fakat sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla yönlendirilen diğer sitelerin, gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmemekte olup güvenlik ihlali durumundan asla sorumlu değildir.

Bu nedenle yönlendirdiğiniz sitelerin gizlilik ve güvenlik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz. Yukarıda belirtilen hizmet ve uygulamalardan muaf olmak istiyorsanız, lütfen müşteri hizmetleri ile e-posta ya da telefon ile irtibat kurunuz.

X