Bioenerji Eğitimi - Homeopat Rita Berta KAYA

Bioenerji Eğitimi

28 Kasım 2022 ritakaya Yorumlar Kapalı

Biyoenerji eğitimi hemen herkesin almasına müsaade eden ve ancak şifa bekleyenlere değil ferdin kendi şifasını kendi içerisinde bulmasına da yardımcı olan eğitim türlerinden biridir. Alınan eğitimler sonrasında kişi başkalarına olduğu şekilde kendisine de yardımcı olabilmektedir.

Enerjisi ve çevresindeki kişilerin enerjileri üzerinde belirli ölçüde değişim yapan kişiler böylece özünü tanıyabilmekte, hem kendisine hem de başkalarına yardım edebilmenin vermiş olduğu huzurla hayata daha pozitif bakabilmektedir.

Biyoenerji eğitimi almış olduğunuzda kişilerin yaşam kalitesinde artış sağlayabilecek ve sevinçlerini tekrar kazanmalarında, daha sağlıklı ve daha mutlu birer birey olmalarında etkili olabileceksiniz.

Peki, biyoenerji eğitimi içerik olarak sizlere neler sunacaktır?

Bu öğrenim ile öncelikle özünüze doğru bir seyahat meydana getirecek, beraberinde ise biyoenerjinin önemini kavrayacaksınız. Arkasından sizlere bu enerjinin dünya genelinde haiz olduğu yerden ve tarihçesinden laf edilecektir. Böylece tarafınıza sunulan öğrenim sayesinde elde edeceğiniz bilginin detaylı olarak sahibi olabileceksiniz.

Dini açıdan olduğu kadar tasavvuf ve Kuran-ı Kerim’deki yerinden de söz edilecek olan eğitimde soluk çalışmalarına da yer verilecektir. Enerjinin ellerle ne şekilde yoğunlaştırılacağını da öğreneceksiniz. Negatif enerjileri geride bırakarak yüksek enerjilerle programlanabilme yöntemleri de bu kapsamda sizlere öğretilenler arasında yerini alacaktır.

X